-->

text

update: 18.10.14. Drodzy fani, nie zawiesiłam bloga, jednak TR i Lauriego sa powodami brakiem nowości i notek na blogu. Jesli pojawia sie konkretne informacje na temat zespołu jak i solowej kariery Linta, oczywiście napisze o tym :). Mam nadzieje, ze szybko powrócę do blogowania, tak jak i Wy do czytania i dyskusji. Pozdrawiam!

12 listopada 2013

Lauri: "Uwielbiam być tatą!"

TheRasmus Aga | 12 listopada 2013 | | | | |
Lauri jest ojcem 5-letniego synka, Juliusa. W wywiadach wielokrotnie podkreślał, że wraz z przyjściem na świat chłopca, zmieniło się jego życie. Lintu wyznał, że dla Juliusa przestał palić oraz pić alkohol (zobacz: Lauri: "Zrezygnowałem z picia przez mojego synka"). Z momentem zasiądnięcia miejsca jako juror w Idolu, jego popularność wzrosła jak i zainteresowanie życiem prywatnym. Z okazji Dnia Ojca w Finlandii, która przypada na drugą niedzielę listopada, udzielił krótkiego wywiadu o ojcostwie.


Wywiad mówi o równowadze w życiu Lauri'ego, który przyniósł jego syn. Mówi, iż nauka doceniania małych rzeczy jest najważniejszą częścią rodzicielstwa. Także twierdzi, że miłą rzeczą w byciu ojcem jest to, że dziecko może odkrywać świat na nowo, a wystarczą małe zmiany, które dla dziecka nabierają nowego znaczenia. Jako przykład podaje wspólny spacer i zachwyt nad szyszkami przez małego człowieczka. Również Lauri mówi z sentymentem, że warto zwolnić tempo w życiu. Zapytany, co będzie robił w Dniu Ojca, odpowiedział, że spędzi ten dzień w domu wraz z rodziną. 

Źródło: mtv.fi

Skoro już wspomniano o Idolu, warto pokazać jak "rockowy tatuś" prezentuje się jako juror :). Żałuję, że nie możemy zobaczyć tego programu na żywo, bo byłoby miło popatrzeć na uśmiechniętego Linta :) . 


Źródło: facebook Lauri Ylonen Unkari

3 komentarze:

  1. No to fajnie ma nasz kochany "rockowy tatuś" miło jest patrzeć jak ktoś cieszy się życiem szczególnie że to Lauri...
    A tak w ogóle to Lauri ma ładny uśmiech ;)
    Pozdrawiam wszystkich aneta.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale on ma czarujący uśmiech *-* ♥

    OdpowiedzUsuń