-->

text

update: 18.10.14. Drodzy fani, nie zawiesiłam bloga, jednak TR i Lauriego sa powodami brakiem nowości i notek na blogu. Jesli pojawia sie konkretne informacje na temat zespołu jak i solowej kariery Linta, oczywiście napisze o tym :). Mam nadzieje, ze szybko powrócę do blogowania, tak jak i Wy do czytania i dyskusji. Pozdrawiam!

Lauri - solo

TheRasmus Aga | | 1 komentarz


W 2011 r. Lauri postanowił wydać swoją pierwszą solową płytę o nazwie New World. Piosenka promujący krążek to Heavy, do którego został nakręcony teledysk. Lauri tłumaczy się wydaniem płyty tym, iż niektóre piosenki nie pasowały do stylu The Rasmus, a szkoda było je po prostu "wyrzucić". Wydając płytę Lintu mógł poczuć się w końcu  jak prawdziwy muzyk. Dzięki własnemu studio nagrań, mógł poczuć pełną kontrolę nad tym co tworzy. Przy nagrywaniu płyty pomagał mu Pauli, kiedy razem przebywali w Singapurze. Rodzaj muzyki, jaką nagrał Lauri to Electro - pop. Wytwórnią płytową jest Dynasty Helsinki.

Lauri planuje wydać drugą solową płytę. Data premiery jest nieznana. Pierwszy singiel z drugiej płyty to She's a Bomb. Teledysk można obejrzeć [tutaj].

Logo Lauri'ego
Strona internetowa - laurimusic.com
Facebook - facebook.com/laurimusic
Twitter - twitter.com/laurimusic
Fan Page Amandy - facebook.com/fanpageamanda

1 komentarz: