-->

text

update: 18.10.14. Drodzy fani, nie zawiesiłam bloga, jednak TR i Lauriego sa powodami brakiem nowości i notek na blogu. Jesli pojawia sie konkretne informacje na temat zespołu jak i solowej kariery Linta, oczywiście napisze o tym :). Mam nadzieje, ze szybko powrócę do blogowania, tak jak i Wy do czytania i dyskusji. Pozdrawiam!

Info

TheRasmus Aga | | 7 komentarzy
  

Historia

Początkowo przez dłuższy czas udzielałam się na polskim forum o The Rasmus, lecz szybko się stamtąd zmyłam. Założyłam bloga, który pierwotny adres zachował się do dziś. Pierwszy wpis został opublikowany 16 kwietnia 2005 r. z tytułem Pierwsze chwile.

Z początku blog nie cieszył się ogromnym zainteresowaniem i popularnością, lecz to nie był mój cel. Celem było dzielenie się swoja pasją, wiedzą i zainteresowaniem o The Rasmus, czerpanych z telewizji, gazet typu Bravo i Popcorn. 

Dnia 04. lipca 2012 r. po 7 latach prowadzenia bloga, został on przeniesiono z serwera Onet.blog.pl do Blogspot.com, ze względu na liczne i długotrwałe awarie.

Zamiłowanie

Swoją przygodę z TR rozpoczęła w wakacje 2003 r. i trwa do dziś. Muszę dodać, że za młodu nie byłam niczyją fanką, nie miałam swojej ulubionej muzyki. Pierwsza rzecz jaka mi się spodobała w tym zespole to... wokalista z fajnym, mrocznym wyglądem :D! Według mnie Lauri był podobny do postaci z Dragon Ball'a (za którym strasznie szaleję). A potem zwróciłam uwagę na muzykę. Pomyślałam sobie: "Hmmm, fajny, oryginalny głos, fajny wygląd, muzyka rockowa, nie aż taka ostra... To jest to!".

Pierwszy raz...

... widziałam zespół na żywo na juwenaliach w Lublinie w 2010 r. Cała historia znajduje się [tutaj]. Następne spotkanie na żywo odbyło się już na koncercie z prawdziwego zdarzenia, w Krakowie w 2012 r. Wtedy pierwszy raz dostałam autografy od chłopaków oraz miałam okazję "porozmawiać" :) (jeśli rozmowę można nazwać moje gadanie do Lauri'ego i nie dopuszczenie jego do słowa XD ).  Relacja z koncertu oraz zdjęcia można znaleźć [tutaj].

Dziś

Nadal spełniam swoją pasję, przy okazji blog stał się najpopularniejszym blogiem o The Rasmus, a zespołem dalej nazywam "to jest to!".

Autorka

Nazywam się Agata, mam lat 23, jestem absolwentką turystyki, pracuję w Fundacji. Obecnie mieszkam w Łodzi. Słowo, które idealnie mnie opisze: nieprzeciętna. Jestem marzycielką, która spoglądam na świat i muzykę czasem okiem krytyka, czasem optymistki. Nie należę do żadnej subkultury i dobrze mi z tym, bo warto być sobą i jestem sobą, więc nie muszę się podporządkowywać żadnej grupie.

Muzyka jaka mi towarzyszy w życiu to rock, głównie uwielbiam klasyki rock'a. Także lubię dobry, melodyczny bit, który występuje w niektórych piosenkach techno, dance, classic disco. Zespoły/artyści, które lubię: AC/DC, Black Sabbath, Bee Gees, Bob Marley, Boney M. Dire Straits, Guns'n' Roses, Iron Maiden, Metallica, Mindless Self Indulgence, Pantera, Scorpions, Slipknot, The Prodigy, Thin Lizzy, Whitesnake, ZZ Top i wiele, wiele więcej.

Kontakt

E-mail: therasmusaga@gmail.com

7 komentarzy:

 1. Cześć, mam na imię Basia i już myślałam, że jestem za stara na fankę TR (mam 25 lat) ale widzę, że Ty jesteś w podobnym wieku.
  Tak trzymaj. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To co ja mam powiedziec ......mam 44 !!!!!!! ale wiek nie gra roli jak slucham TR nie mam 44 lecz duz0 duzo mniej-Wesolych Swiat!

   Usuń
  2. Ja od 2005 roku ich słucham i mam 24 lat i nadal ich ubóstwiam ^^ <3

   Usuń
 2. Hej, ja też ten zespół lubię...
  Lubię muzykę rockową, metalową itp.
  Kocham wiele zespołów, dlatego od roku prowadzę blog o tematyce rockowej i metalowej, wiedzę do pasji, czerpię z gazet, z internetu i....wszystkiego.
  Zajrzyj na:
  www.hardrockangels.blogspot.com
  Polecam i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy będzie najbliższy koncert chłopków w Polsce???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj pomyliło mi się miałam to zamieścić na FAQ

   Usuń
  2. Niestety, daty kolejnych koncertów TR w Polsce są nieznane. Jednak zespół planuje letnie festiwale m.in. w Rosji.

   Usuń